21 Ocak 2012 Cumartesi

Lavabo

Bu lavabolar evinizin dekorunu tamamen değiştirmeye hazır. Banyonuzun şık görünümüne bir şıklık daha katabilirsiniz. Dilerseniz turkuazdan seramik lavabolarla banyonuzu veya evinizin neresine isterseniz yerleştirebileceğiniz tezgahüstü modelleriyle evdeki görünüm daha da şık olacak. LavaSTİL cam lavaboların çeşitleriyle, banyonuza dilediğiniz renkte görünüme sahip modelleri yerleştirebilirsiniz. Ev dekorasyonunda çığır yaratan bu lavaboların satış fiyatı ( batarya dahil ) sadece ve sadece 250 TL dir. Yine belirtmek isteriz ki bu lavaboların ithalatı yalnızca bize aittir. Aynı türde lavaboları başka bir yerde görebileceğinizi sanmıyorum. Tescilli ve patentli LavaSTİL markasına ait lavabolar sadece bizim showroomumuzda sergilenmektedir ve müşterilerin satışına sunulmaktadır. Aynı ürünü başka yerde görseniz bile, fiyatı emin olun ki dudak uçuklatan cinstendir. Uzakdoğudan ithal ettiğimiz ürünlerin sert darbeler karşı bile dayanıklı olduğu tespit edilmiştir. Ayrıca 2 yıl garantisi de bulunmaktadır. Herhangi bir sorun dahilinde 2 yıl içerisinde her türlü değişim ve tamir yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini hat safhada tutan şirketimiz, bu ve buna benzer nedenlerden ötürü hiçbir şekilde şikayet almamıştır. Ayrıca internet sitemizde banyo dolapları, sifon ve bataryalarıda bulabilirsiniz.
Bu lavabolar sayesinde evinizin görüntüsü tamamen değişecektir. Türkiye'nin önde gelen otel ve inşaat şirketlerinin talepleri cam lavaboların ne derece kaliteli olduğunu gözler önüne sermektedir.
Sizde İnkılap mah. Küçüksu Cad. No: 141 / 1 Ümraniye / İstanbul adresinde bulunan Lavabo Market adlı showroomumuzu ziyaret ederek ürünlerini daha detaylı bir şekilde inceleyip teknik kısımda istediğiniz soruya yanıt alabilirsiniz. Tüm Lavabo modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder